Informace pro hosty

Nabídl vám někdo lepší cenu než na našich stránkách? Dorovnáme ji a navíc můžete využít naše sezónní nabídky.

Vážení hosté,

     děkuji Vám za rezervaci ubytování ve Věži Jičín a doufám, že se Vám u mě bude líbit. Přečtěte si prosím následující informace o Vašem pobytu. 

     Věž Jičín je po kostelu Sv. Ignáce druhou nejstarší dochovanou stavbou v Jičíně. Je to registrovaná kulturní památka, v jejíchž zdech se skrývá paměť pěti uplynulých století. Je zároveň uměleckou galerií, která ve svých prostorách uchovává díla předního českého "scrapartového" umělce a jičínského rodáka Petra Hebera, soubor erotických kreseb kontroverzního francouzského grafika Tomiho Ungerera i další umělecké předměty se vztahem k městu a jeho historii. Chovejte se proto během své návštěvy ohleduplně jak k této výjimečné stavbě, tak i k vystaveným exponátům a vybavení.

     Své auto můžete zaparkovat kdekoliv na ulici. Jičín je bezpečné město. Pro vstup do Věže využijte spodní kamenné schodiště. Dveře otevřete zadáním čtyřmístného vstupního kódu na číselné klávesnici umístěné na zdi po levé straně vchodu, který obdržíte na Váš e-mail nejpozději jeden den před Vaším příjezdem. Je platný od 16:00 v den Vašeho příjezdu do 12:00 v den Vašeho odjezdu. V případě neobdržení vstupního kódu nebo žádosti o posunutí času příjezdu či odjezdu mě prosím kontaktujte. Po vstupu do Věže nebo odchodu z ní dveře jednoduše zabouchněte. Pokud se Vám to hned napoprvé nepodaří, prostě s nimi bouchněte znovu a víc. Klíč od sklepního šenku se nachází na stole v hale vedle vstupních dveří. Po použití ho prosím vždy vraťte na své místo. Ve sklepním šenku naleznete výběr kvalitních vín. Vína nabízím na principu důvěry za jednotnou cenu 380 Kč za láhev. Příslušný obnos prosím zašlete na účet číslo 5594115309/0800. Káva je Vám k dispozici zdarma. Kávovary, stejně jako ledničky, najdete ve sklepním šenku a v salonku v prvním patře. Ve Věži můžete využít bezplatný internet. Název sítě je "vezjicin" a přihlašovací heslo je rovněž "vezjicin". Váš hudební přehrávač, mobil, tablet nebo notebook můžete prostřednictvím bluetooth připojit k soundbaru v prvním patře. Teplotu v místnostech regulujte pouze termostaty na stěnách. Nikdy nevypínejte nebo neregulujte ovladače na samotných radiátorech, protože tím znemožníte dálkové ovládání topení. V podkrovní ložnici můžete v letních měsících využít klimatizaci. 

     Využijte 20% slevu pro hosty Věže Jičín na snídaně v sousedním Cafe Amos.

     V případě jakýchkoliv dotazů mi prosím zavolejte nebo napište.

     Přeji Vám příjemný pobyt a hezké zážitky.

S pozdravem

Marcel Babczynski