Informace pro hosty

Vážení hosté,

     děkuji Vám za rezervaci Věže Jičín. Doufám, že se Vám v jejích zdech bude líbit a prožijete zde spoustu hezkých chvil. Přečtěte si prosím následující informace o Vašem ubytování.

     Věž Jičín je po kostelu Sv. Ignáce druhou nejstarší stavbou v Jičíně. Je to registrovaná kulturní památka, v jejíchž zdech přebývá paměť pěti uplynulých století. Když se v ní na chvíli ztišíte, možná ji uslyšíte vyprávět. Věž je zároveň výtvarnou galerií, která vystavuje díla předního českého scrapartového umělce a  jičínského rodáka Petra Hebera, soubor erotických kreseb kontroverzního francouzského grafika Tomiho Ungerera a další umělecké předměty se vztahem k městu a jeho historii. Chovejte se proto během svého pobytu ohleduplně jak k této výjimečné památce, tak i k vystaveným exponátům a vybavení. Není to klasický hotel, ale můj osobní koníček.

Parkování

     Své auto můžete zaparkovat kdekoliv na ulici. Nejjednodušší to je přímo naproti spodní vstupní branky. Jičín je bezpečné město.

Vstup

     Pro vstup do Věže využijte spodní kamenné schodiště. Dveře otevřete zadáním čtyřmístného vstupního kódu na číselné klávesnici umístěné na zdi po levé straně vchodu. Je platný od 16:00 v den Vašeho příjezdu do 12:00 v den Vašeho odjezdu. Po odchodu z Věže dveře jednoduše zabouchněte.

Internet

     Ve Věži můžete využít bezplatný internet. Název sítě je "vezjicin" a přihlašovací heslo je rovněž "vezjicin".

Káva

     Káva je Vám k dispozici zdarma. Kávovary najdete ve sklepním baru a v salonku v prvním patře.

Bar

     Ve věžním sklepení se nachází bar "U smilného Jana". Je pojmenován podle středověké legendy, která se měla odehrát právě na tomto místě. Klíč od baru leží na stole v přízemí. Po použití ho prosím vraťte na své místo. V baru najdete výběr dobrých vín, koňaků, whisky a doutníků. Nabízím je na principu důvěry. Výslednou útratu prosím zašlete na účet číslo 5594115309/0800.

Topení a klimatizace

     Teplotu v místnostech regulujte výhradně termostaty na stěnách. Nikdy prosím nevypínejte nebo neregulujte ovladače na samotných radiátorech. V letních měsících si v ložnici zapněte klimatizaci.

Snídaně a občerstvení

     Využijte 20% slevu pro hosty Věže Jičín na snídaně v sousedním Cafe Amos.

Dotazy a problémy

     V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů mi prosím zavolejte na číslo +420 602265847 nebo napište na adresu hotel@vezjicin.cz.


     Přeji Vám příjemný pobyt a nezapomenutelné zážitky.

     S pozdravem

     Marcel Babczynski