Napsali o nás

26.5.2024 - My Vám děkujeme za možnost ubytování a vstřícnost check- in. Ubytování bylo výjimečné a myslím ze jako dárek to účel splnilo.

2.5.2024 - Děkujeme za naprosto úžasný pobyt ve vaší věži, máte to tam dokonalé, měli jsme se tam báječně.

30.4.2024 - Bylo u Vás nádherně! Výjimečný zážitek.

8.4.2024 - Těšíme se na další pobyt.

26.11.2023 - Mockrát děkujeme opět za bezkonkurenční ubytování. I když tentokrát velmi zpestřené velkým nárazovým větrem a celonočním tančením korouhvičky. Máme to u vás moc rádi a rádi zase přijedeme.

9.11.2023 - Bylo u vás moc krásně.

25.9.2023 - Děkujeme za netradiční ubytování, byli jsme spokojení :-)

6.9.2023 - Určitě se k Vám ještě vrátíme. Byl to pro nás neuvěřitelný zážitek, hlavně pro manžela, který dostal pobyt k výročí svatby. Do poslední chvíle nevěděl, kam jedeme, ale o to víc byl uchvácený.

22.8.2023 - Bylo to moc krásný, opravdu to máte pěkně zařízené, přítel byl nadšený jako malý kluk, ze může spát ve věži, je to perfektní zážitek :)

15.8.2023 - Bylo to tam dokonalé, moc se nám tam u vás libilo. Moc děkujeme.

1.7.2023 - Bylo to skvělé po všech stránkách...

23.6.2023 - All great, the bath is awesome. Very pretty place, comfortable.

18.6.2023 - Chtěla bych Vám poděkovat za úžasný pobyt ve Vaší věži. I když jsme již "staršího data", takovýto pobyt jsme dosud neabsolvovali. Budeme hodně dlouho vzpomínat a určitě doporučíme dále. Bonusem bylo i výborné víno z Vaší vinotéky.

11.5.2023 - Pobyt ve věži jsme si patřičně užili, bylo to báječné. Já jsem milovník vodárenských věží, tudíž potěšení bylo dvojnásobné. Ačkoliv s přítelem příliš koňakům neholdujeme, tak jsme symbolicky ochutnali, strhla nás atmosféra vinotéky. Oceňuji Váš skvělý nápad a věřím, že u Vás nejsme naposledy.

2.5.2023 - Ubytování u Vás bylo skvělé, děkujeme.

19.4.2023 - Děkuji za krásný pobyt.

8.1.2023 - Super lokalita a výjimečnost ubytování

22.12.2022 - Noc ve věži byla překvapením a zároveň dárkem mému příteli k narozeninám. Já byla naprosto nadšená, ale on?....doslova oněměl a nebyl schopen se mnou asi 20 min vůbec komunikovat. Pak se zlehka dostával do normálu, ale i přes to....byl naprosto okouzlen a dojat tak krásným místem pro romantickou chvíli. Moc děkujeme. Úžasné a kouzelné místo.

20.12.2022 - Vše bylo v naprostém pořádku. Děkujeme. Úžasné místo s geniem loci. Rádi opět přijedeme. Díky moc. Držíme pěsti a přejeme krásné vánoce a vše dobré. Držte se!!! 

9.12.2022 - Chtěla jsem Vám strašně moc poděkovat. Pobyt byl zcela luxusní a moc se nám u Vás líbilo. Věž má obrovské kouzlo a atmosféru. Takže ještě jednou moc děkujeme! Všude Vás doporučuji, protože toto zažít je opravdu nezapomenutelné.

31.10.2022 - Moc děkujeme, bylo to úžasné a moc se nám líbilo, i jsme doporučili pobyt našim několika známým 😉. Sami ještě uvažujeme zajistit si některý letní pobytový den. Mějte hezký večer a ještě jednou děkujeme za skvělý zážitek.

25.10.2022 - Bylo to úžasné. Moc děkujeme a určitě zase přijedeme.

11.10.2022 - Unikátne ubytovanie pre dvoch v historickej starodávnej Veží v Jičíne. Všetko dýchalo históriou, rozsiahly apartmán je krásne dobovo zariadený s dôrazom na detaily. Na nezaplatenie bolo všade ticho, nič nás nerušilo a bol to neuveriteľný relax. Čerešničkou bola súkromná vinárnička iba pre nás s príjemným posedením. Do centra Jičína je to 5min peši. Vrele odporúčame každému, kto ocení parádny relax. Isto sa sem chceme vrátiť. Všetko bolo super, nemáme čo vytknúť.

13.9.2022 - Líbilo se nám to moc. Byla to opravdová romantika. Opravdu jsme si to užili, bylo tam toho opravdu hodně ke koukání. Věž jsme prozkoumali skoro dokonale, každý den jsme přesto objevovali něco nového (měli jsme na to skoro 4 dny), je tam toho opravdu hodně..... I víno, které jsme si dali ve sklípku bylo super (bohužel jsme stihli jen jednu lahev - hodně jsme cestovali (turistika) po okolí a večer už dlouho nevydrželi....) Máte to tam moc pěkně udělaný a hezky vymazlený. Máme rádi hezké věci, styl a detaily a i různé drobnosti, které obohacují prostředí. Ze začátku jme se obávali, zda nám tam nebude horko nebo zima, že se v ložnici nedají otevřít okna, ale ono to tam dobře fungovalo, nebylo ani horko ani zima, stálá příjemná teplota, nevím, zda to tak dělala klimatizace, ale bylo ticho, žádný větrák. Byl to nezapomenutelný zážitek, za který vám děkujeme.

11.9.2022 - Moc jsme si to u vas uzlili! Dekujeme a zase nekdy v Jicine.

5.9.2022 - Věřím, že jsme ve Vaší Věži nebyli naposledy. Jedná se o vskutku výjimečný prostor, který rádi navštívíme opakovaně. Již ho doporučujeme přátelům a známým. Děkujeme za zařazení do Klubu přátel.

5.8.2022 - Děkujeme, vše OK, nádhera...

23.7.2022 - Naprostá diskrétnost, vkusně zařízený interiér, nápaditá výzdoba. Byli jsme zcela uchváceni atmosférou. Výborný nápad! Náramně jsme si to ve věži užili.

1.5.2022 - Chtěla bych Vám poděkovat za krásný pobyt v naprosto úžasném prostředí. Byl to nezapomenutelný zážitek i díky atmosféře, kterou Vaše ubytování nabízí. Precizní a poctivá práce je vidět v každém detailu. Přeji spoustu spokojených hostů, stejně jako jsme byli mi a ať se daří. Moc rádi se k Vám zase někdy vrátíme. 

23.11.2021 - Pobyt byl naprosto skvělý a předčil naše očekávání. Rádi se budeme vracet, pokud to čas dovolí. Děkujeme za tento nevšední pobyt, který hlavně pro mne (120kg, 59roků) byl také i poměrně slušným tréningem a potvrzením zdravého srdíčka 😊 (vystoupáno 22 pater za 1 večer! 😂). Je to velmi působivé místo. Vybavení všech místnosti bylo vkusné a decentní, dekorace jsou velmi zajímavé. Postel je naprosto luxusní, a probuzení od datla či strakáče famózní, a to jsem z vesnice, ale tady mne to fakt docela překvapilo. Děkujeme za vytvoření tak sqělého místa, kde jsme si mohli naplno užít romantiku a chvíle jen pro sebe. Moc děkujeme a vřele doporučujeme...👍

19.10.2021 - Hezký ☀ den, wau není slov, děkujeme bylo u vás *božsky*..... penízky za šenk jsem poslala a v lednici jsem vám nechala aspoň malíčkost na oplátku.... mějte se krásně  

28.9.2021 - Krásný den, bylo to úžasné. Byli je již podruhé a určitě zase přijedeme. Děkuji moc a přeji vše dobré.

25.5.2024 - I liked everything! This is an absolute treasure. It was easy to find and the instructions how to get in were clear and easy. This historical tower is kept inpecably historical and interesting. The furniture, art, style, details are all original. Evething is high quality, to the last spoon and plate. It is an experience, not just a night in the tower. I could go on and on, simply... we loved it.

1.5.2024 - Bylo u Vás nádherně! Výjimečný zážitek

6.4.2024 - Děkujeme za příjemný pobyt ve vaší věži. Bylo nám tam fajn a velmi jsme si to užili.

28.10.2023 - Moc se nám líbilo, rádi zase někdy přijedeme.

21.9.2023 - Dekujeme, uzili jsme si to :-)

20.8.2023 - Děkujeme za pěkný zážitek ve věži. Byli jsme moc spokojeni. Věž je vkusně zařízena. Mějte se fajn.

21.8.2023 - Lokalizacja bardzo korzystna. Świetny punkt wypadowy tak do centrum oraz starówki, jak i wycieczek samochodem. Obiekt sprawia bardzo dobre wrażenie. Ma tzw. "klimat" z racji swojej historii. Najwieksze wrażenie roabi łazienka i piwniczka, a jeżeli ktoś ma apetyt na inne doznania, to i sypialnia robi pozytywne wrażenie.

21.8.2023 - Very favorable location. A great starting point for trips to the center and the old town, as well as for trips by car. The facility makes a very good impression. It has the so-called "climate" due to its history. The bathroom and the basement make the greatest impression, and if someone is hungry for other experiences, the bedroom also makes a positive impression.

17.7.2023 - Děkujeme za umožnění pobytu v krásném a velmi zajímavě řešeném prostředí. Až se nám naskytne příležitost, rádi si tento zážitek zopakujeme. Také děkujeme za projevenou důvěru ohledně skvěle zásobeného baru, platbu za konzumaci nápojů jsem dnes zaslal. Věž Jičín je skutečně výsledek úžasné péče a vřele ji budu doporučovat každému, kdo se bude zajímat o ubytování mimo tradiční hotely a penziony.

31.5.2023 - Chceme s manželkou moc poděkovat za úžasný pobyt ve vaší věži. Moc jsme si to užili, ubytování bylo úplně nádherné a podnikli jsme i spoustu báječných výletů do Jičína a okolí (hlavně Prachovské skály byly úžasné). Ochutnali jsme výborné italské bílé víno z vašeho sklepa. Takže ještě jednou děkujeme za skvělé ubytování ve Věži (bylo to pravdu jedinečné), přejeme, ať se Vám vše daří, moc rádi zase někdy přijedeme znovu.

9.5.2023 - Pobyt se nám velice líbil a budeme doporučovat. Přejeme hodně stejně spokojených návštěvníků.

27.4.2023 - Děkujeme za skvělé a nevšední ubytování. V noci si sice manželka nechala rozsvícenou lampičku (strašpytel :0>), ale jinak jsme si to velmi užili. Děkujeme. --

27.12.2022 - Děkujeme za krásný zážitek!

17.12.2022 - Děkujeme bylo to skvělé.

26.9.2022 - Originalita, napaditost vybaveni a vyzdoby, zachrana historicke stavby, velkorysost prostoru, blizkost do centra, parkovani zdarma

25.9.2022 - Skvělý zážitek.

15.9.2022 - Děkuji za zprostředkování krásných chvil ve Věži Jičín.

12.9.2022 - Líbilo se nám to moc. Byla to opravdová romantika. Opravdu jsme si to užili, bylo tam toho opravdu hodně ke koukání. Věž jsme prozkoumali skoro dokonale, každý den jsme přesto objevovali něco nového (měli jsme na to skoro 4 dny), je tam toho opravdu hodně..... I víno, které jsme si dali ve sklípku bylo super (bohužel jsme stihli jen jednu lahev - hodně jsme cestovali (turistika) po okolí a večer už dlouho nevydrželi....) Máte to tam moc pěkně udělaný a hezky vymazlený. Máme rádi hezké věci, styl a detaily a i různé drobnosti, které obohacují prostředí. Ze začátku jme se obávali, zda nám tam nebude horko nebo zima, ale ono to tam dobře fungovalo, nebylo ani horko ani zima, stálá příjemná teplota, nevím, zda to tak dělala klimatizace, ale bylo ticho, žádný větrák. Byl to nezapomenutelný zážitek, za který vám děkujeme.

4.9.2022 - Moc se nám u Vás líbilo. Máte věž moc hezkou.

3.9.2022 - One of the most unique accommodations we had the pleasure to stay in. Every floor has its own purpose and decor, with a romantic, chic and whimsical atmosphere. And most important - very clean. All in all, very recommended!

8.8.2022 - tak krásný ubytování a jsme spokojeni

27.6.2022 - Vše bylo v naprostém pořádku určitě se rádi opět někdy přijedeme podívat.

22.8.2022 - ...děkujeme. Rádi se k Vám opět podíváme :)

30.6.2022 - Není absolutně co vytknout. Je krásné, když někdo vytváří taková překrásná místa srdcem. Byl to opravdu nádherný pobyt.

21.6.2022 - Děkujeme za vše. Pobyt byl nádherný, odpočinkový a určitě zase moc rádi přijedeme, alespoň na 2 dny, protože jeden den je opravdu málo. Ale i tak to bylo báječné a manžela i mě to u Vás opravdu nadchlo. Připadali jsme si jako na zámku.

19.6.2022 - Náš pobyt ve vaší věži nám skončil, máme opravdu nevšední zážitek a jsme velice spokojeni. Všechno máte dokonale vymyšleno, precizně provedeno a hlavně uvedeno do života, žena žasla na dokonalém úklidu celé věže...

24.4.2022 - Miejsce wyjątkowe, idealne dla par

17.4.2022 - Dekujeme za prijemny pobyt, utratu ze sklipku jsme zaslali na Vas ucet. Dekujeme a prejeme spoustu spokojenych hostu, jako jsme byli my.

8.4.2022 - Hned za čerstva po návratu bychom vám rádi se ženou poděkovali za možnost strávit čas ve vaší úžasné Věži. Byli jsme naprosto unešeni podobou její rekonstrukce, neskutečnou péčí o každý detail, velmi vkusným a přitom nijak okázalým vybavením a především pak důvěrou, jakou vkládáte ve své hosty v podobě vinotéky atp. Byl to pro nás celkově opravdu výjimečný zážitek a vůbec se nám dnes odsud nechtělo... ;) Moc vám tedy děkujeme za vaší vstřícnou nabídku slevy na další ubytování a pevně doufáme, že se nám někdy během léta podaří najít volný termín a budeme si moci opět užít vaší jedinečnou Věž.

19.11.2021 - Moc děkujeme. Líbilo se nám tam moc:-)

14.11.2021 - Naprosto jedinečné ubytování! Na romantický pobyt jsem prozatím nenarazil na stylovější ubytování. Ve spojitosti s naprostým soukromím mohu jen doporučit.

11.8.2022 - Bylo to tam naprosto fantastické a tím, že to bylo překvapení se to i povedlo;)

8.5.2022 - Děkujeme za úžasný pobyt ve věži, je to krásný zážitek.

5.5.2022 - Děkujeme, bylo to skvělé. Snad se budeme mít možnost ještě vrátit.

20.4.2022 - Děkujeme, pobyt byl úžasný, ubytování ještě určitě využijeme.

8.12.2021 - ... soukromí a tolik prostoru v super lokalitě! Děkujeme

2.11.2021 - Bylo to super - nevšední zážitek. Vyšlo počasí, takže jsme do Jičína z Paky jeli vyjížďkou na kolách .... a vše dopadlo tak, jak mělo ... Děkuji.

27.9.2021 - Pěkný den, zaplatil jsem dnes útratu a chci vám poděkovat za perfektní zážitek i zajištění kytice. Určitě se nám tam líbilo, manželka nevěděla do poslední chvíle do čeho jede a ubytování a vše okolo mělo úspěch! Moc děkuji!

10.9.2021 - Velmi vám děkujeme, Věž je krásná a pobyt zde byl úžasný. Přispěly k tomu i snídaně u Amose i vše v Jičíně. Obdivujeme, jak krásně je celá věž zrekonstruovaná. Spotřebovali jsme akorát jednu plechovku piva, kterou uhradíme na účet. Večery jsme trávili hlavně venku, zejména v restauraci U piráta. Určitě znovu přijedeme. 

15.8.2021 - Amazing place, amazing place ... you did a fine job here. Chapeau!

31.7.2021 - Naprostá spokojenost. Úplně přesně co jsme potřebovali. Děkuji a zdraví Vás i spokojený manžel....👍 (a to je co říct).

8.7.2021 - Romantisch verblijf. Een uniek verblijf in een oude toren. Zeer stijlvol ingericht. Echte privacy!!!

12.7.2021 - Děkujeme za příjemné a krásné ubytování.

7.7.2021 - Ubytování je velmi netradiční a je to tak trochu hra. Dostanete návod k použití a pak jen objevujete :-D Zařízení je stylové a celý interiér je poutavý a tak netradiční, že to člověka vtáhne. Genius loci tam prostě je! Děkuji panu hostiteli za informace i za ten báječný nápad udělat z vodárenské věže místo k ubytovávání hostů. Kytara jako součást inventáře taky potěšila a ladila :-)

2.6.2021 - Chtěl jsem Vám poděkovat za nádherný, nevšední pobyt ve Věži. Určitě se k Vám rádi vrátíme. Co jsme zkonzumovali, jsem poslal na účet. Díky a přeji zdraví a pohodu.

20.6.2021 - I highly recommend this marvelous historical tower for your stay. The bathroom is breathtaking! You can feel the solid English style there. Communication with the owner is quick and non-problematic. The tower is close to the town centre, easy to park your car nearby. Worth visiting again.

31.5.2021 - Chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný zážitek ve vaší věži. Naprosto dokonalá myšlenka, která nás pohltila a stanou se z nás pravidelní zákazníci.

20.10.2020 - Prostě se nám tam líbilo a chceme si užít den i noc. Noc v luxusu a přes den třeba výlet na Trosky... a kamkoli jinam, okolí je atraktivní.

27.9.2020 - Very cosy and romantic place to stay.  

12.8.2020 - Pobyt ve Věži chválíme a určitě budeme i dále doporučovat..  

4.7.2020 - Pobyt jsme si užili a určitě se k Vám zase někdy podíváme... a budeme doporučovat. Jelikož obýváme též několik století starou usedlost, máme ke stavbám s historií speciální vztah.. :-) Navíc máme rádí veškeré projevy umění ... takže super!! 

3.10.2021 - S ubytováním a službami jsme byli velice spokojeni. Užili jsme si víkend v krásném a stylovém prostředí. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků.

17.9.2021 - V termínu od 6.9. do 9.9. jsem prožil krásné dny ve vaší úžasné věži. Ještě jednou vám moc děkuji za zážitky, které mě budou provázet po zbytek života. 

20.9.2021 - Věřte, že se opravdu vrátíme i příští rok. Pobyt ve Věži Jičín byl skvělý. Není co vytknout. Doplněná mikrovlnka pro případ potřeby ohřátí jídla, což i v případě lockdownu každý ocení. Možnost udělat si výbornou kávu. Vše skvělé a dotažené. Tento pobyt patří mezi ty nejlepší, které jsme

absolvovali. Děkuji a přeji krásný den 

6.9.2021 - Velmi se nám líbil pobyt ve Věži Jičín. Věž je vkusně a elegantně zařízená, má svou romantickou atmosféru. Přítel mi sdělil, že není jednoduché mu udělat radost, ale tímto ubytováním byl nadšený stejně jako já. Rádi se opět vrátíme.

6.9.2021 - Moc děkujeme za parádní zážitek, Věž je fakt super, moc se nám líbilo a ještě nikdy jsme takto nebydleli :-) Byli jsme moc rádi, že jsme u Vás mohli pobýt dvě noci, jedna by byla málo na vstřebání úžasného prostředí..Tohle se Vám fakt povedlo :-) Moc rádi se vrátíme.

5.9.2021 - Pobyt byl opravdu zcela perfektní. Určitě se k Vám znovu přijedeme. Děkujeme, hezký den a mnoho spokojených hostů.  

14.8.2021 -  Libilo se nam uplne vsechno , naprosta spokojenost byli jsme nadseny , krasne vse zarizene , naproste soukromy urcite se vratime a dekujeme😊👍

3.8.2021 - Nádherný, stylově vybavený interiér. Vše v naprostém pořádku.

31.7.2021 - Velmi kreativně vybavený apartmán, který povzbuzuje fantazii. Kdo chce soukromí, nemůže zvolit lépe. 150m na Jičínské náměstí. Moc se nám líbila romantická a pevná postel s nebesy. Koupelna na jednom patře je krásně prostorná se samostatnou vanou. Ps: pouta na železné mříží jsme nevyzkoušeli.😭

24.7.2021 - Dobrý den, pobyt byl naprosto skvělý. S manželem jsme se shodli, že předčil naše očekávání. Určitě se rádi budeme vracet🙂. Děkujeme za tento nevšední pobyt, jde vidět, že je to pro Vás srdcová záležitost a mohu jen konstatovat, že pro nás již také. Je to působivé místo, které má duši. Vybavení všech místnosti bylo vkusné a decentní, dekorace byli velmi zajímavé. Postel byla naprosto luxusní, nevím, kdy jsem se naposledy tak dobře vyspala. Děkujeme za vytvoření tak poutavého a nezapomenutelného místa, kdy jsme si mohli naplno užít romantiku a chvíle jen pro sebe.

20.10.2020 - Pobyt byl dle očekávání velmi luxusní. Určitě přijedeme opět.

22.6.2020 - Děkujeme za super zážitek,krásné prostředí a všechno ostatní .........Chlubím se a doporučuji všem známým....... určitě si to zopakujeme 

18.6.2020 - Děkujeme za nezapomenutelný pobyt ve Vaší věži.  

11.6.2020 - Velice děkujeme za úžasný pobyt. Bylo to nádherné, klidné, netradiční a pohodové. Pobyt na jedničku s hvězdičkou a někdy si ho rádi zopakujeme.

3.6.2020 - Dobrý den, se vším jsme byli spokojeni, děkujeme.  

25.5.2020 - Moc děkujeme za nádherný pobyt. O tom, že přijedeme znovu, jsme přemýšleli hned v pátek a v neděli se nám opravdu nechtělo odjet. Takže jediné, co bych změnila, je, aby u Vás neběžel čas tak strašně rychle...

Budu Vaši "věž" doporučovat všem, kdo mají rádi vkus a styl. Ještě jednou díky. 

15.6.2020 - Musím přiznat, že ubytování je opravdu impozantní, vše bylo naprosto v pořádku a bez jakéhokoliv přídechu musím uznat, že postel je naprosto skvělá :-))) - je snad lepší, než máme doma, už dlouho jsem se tak skvěle nevyspala. Přiznám se, že už si zpětně ani neuvědomuji, jak jsem na "Vás" přišla, byla to jen náhoda a já jsem za ní vděčná. Vše je ve skutečnosti opravdu takové, jako na fotkách. Jediné mínus bylo, že jsem neměli tolik času, abychom využili služeb baru Smilného Jana - ale to je náš problém. Myslím, že se ještě někdy vrátíme a čas si uděláme. Na podmínky členského klubu se ráda podívám. Budu Vás doporučovat ostatním.

6.12.2019 - Nevšednost a výjimečnost ubytování, férovost jednání majitele. 

3.11.2019 - Krásné atmosféra neobyčejného bydlení. 

2.11.2019 - Jederzeit gerne wieder.

14.7.2019 - A unique building wonderfully fitted out in a beautiful town with access to the rocks and castles of Ceksy Raj. There is booze and coffee! 

27.9.2019 - Ubytování ve stylovém zařízení pro romantiku a chvíle relaxace. Neopakovatelný zážitek na celý život. Naprostá anonymita a soukromí. Nelíbilo se mi, že ten pobyt utekl tak rychle :-)

7.10.2019 - Liblilo se nam uplne vsechno, naprosta spokojenost byli jsme nadseny, krasne vse zarizene, naproste soukromi, urcite se vratime a dekujeme😊👍 

18.8.2019 - Great place to stay 1 or 2 nights in couple! 

29.5.2019 - Unieke accomodatie!! Heel erg speciaal gevoel om bovenin een toren te slapen. 

12.5.2019 - Naprosto úžasné a nevšední ubytování, kterému není co vytknout. 

18.11.2018 - Unique place, well prepared, ideal for a romantic getaway. Beware that art pieces inside are rather sexually explicit. 

21.8.2018 - Pictures are very accurate. The tower is a unique place to stay. 

7.8.2018 - Fabulous place! Such a unique accommodation that will sweep you off your feet. Loved being able to relax and explore an authentic small Czech town before heading to Prague. Definitely worth the drive! 

21.9.2020 - Děkujeme za skvěle připravené ubytování, víkend jsme si opravdu užili!

5.9.2020 - Pobyt ve věži - nádhera, útratu zasíláme na účet.

13.10.2020 - Díky za bezva zážitek, super. 

25.7.2020 - Děkujeme za příjemný pobyt 

27.6.2020 - Pobyt jsme si opravdu užili a v praxi vyzkoušeli pravdivost rčení : " co není v hlavě, musí být v nohách " Děkujeme a přejeme hezký den

26.8.2020 - Veľká romantika, výborná poloha. Vlastný šenk s vínami a sviečkou. Bolo vidno, že majiteľ sa ubytovaniu pečlivo venuje do najmenšieho detailu. 

9.7.2020 - Vše proběhlo v naprostém pořádku a k naší spokojenosti. Velice Vám děkujeme a v září určitě pobyt zopakujeme.

19.6.2020 - Pobytem ve Věži jsme byli naprosto unešeni:) Líbil se nám celý koncept ubytování doladěný do detailu a obdivovali jsme konzumaci nápojů na principu důvěry.  

18.5.2020 - Děkujeme za krásné ubytování 😊.

11.5.2020 - Pobyt se nám líbil velice, moc jsme si ho užili a určitě jej doporučíme dále.

4.5.2020 - Chci moc poděkovat za skvělé ubytování ve Věži, pobyt jsme si moc užili.  

19.11.2019 - Krásné a jedinečné ❤️ 

26.11.2019 - Spojení historické budovy a netradičního ubytování.

8.10.2019 - Nádherné netradiční ubytování. 

22.8.2019 - Uzasne misto. 

6.8.2019 - Der Turm ist eine äußerst extravagante Unterkunft. Die Aufteilung der Wohnräume auf drei Stockwerke gefiel uns sehr gut, das Bad mit der freistehenden Badewanne ist überaus geräumig. Im "Prinzessinnenbett" lässt es sich süß träumen. Insgesamt eine außergewöhnliche Erfahrung. 

7.8.2019 - Moc se nam libil koncept ubytovani ve vezi, tolik pater a mista se opravdu naskytne malokdy. Vyhled byl jen pres malinka okynka, ale v poslednim patre nadherna vyhlidka na sezeni hlavne na vecer k pozorovani nocni oblohy. 

17.7.2019 - Vše super, netradiční, hezké, zážitek, vana👌, Postel velmi pohodlná..👍😊 

14.7.2019 - Úžasné na romantický víkend. Vřele doporučujeme. 

10.5.2019 - Dokonalá romantika :) S ničím jsme neměli problém, vše je bezobslužné a bez chyb. 

15.9.2018 - Vše vysloveně nadchlo, komunikací s majitelem počínaje, přes krásnou koupelnu, pohodlnou postel z masivu, absolutní soukromí až po ve větru krásně vrzající korouhev. Super! 

3.8.2018 - Un très bon hôte qui est très disponible en cas de problème et parle anglais sans aucune difficulté, ce qui permet de communiquer facilement. Son appartement était très bien pour 3 pour un week-end à Prague pour visiter la ville !

30.7.2018 - We had a perfect stay. Very good communication with Marcel. The Tower is amazing inside. Beware of graphics on the top floor ;-)

17.11.2017 - Naprosto kouzelne misto s unikatni atmosferou v kazdem patre/mistnosti. Kuchyne s ultra pohodlnymi kresilky, prostorna koupelna se skvelou vanou a kralovska loznice s vyhledem z postele rovnou do vezicky. Sklepni vinoteka je prakticky doplnek k dlouhemu veceru :) Jicinske namesti s malebnymi kavarnami (napr. U Zajicka) je pouhych 5 minut chuze od veze. Vyjimecny a magicky zazitek. Děkujeme za skvěle připravené a stylové ubytování. Rádi se znovu vrátíme.

7.8.2017 - Doporučuji!!!!! Naprosto úžasně vyřešené prostory historické věže, koupelna nemá chybu! Dokonce jsme mohli sledovat částečné zatmění měsíce ze střešního okna - dalekohled jako náhodou připraven. Místo nedaleko centra Jičína, parkování v blízkosti kdekoli. Naprosté soukromí. Komunikace rychlá, bezproblémová. Překrásné místo s nádechem anglického venkovského sídla. Stojí za opakovanou návštěvu. 

22.7.2017 - We really enjoyed our stay in Prague in Marcel's great apartment! We definitively loved the new furnitured and bright flat and the big windows. We really give a thumb up and can give a positive recommendation. Cheers  

6.9.2018 - We enjoyed our stay in the tower. It's definitely a very unique location. Every floor is decorated with art (the drawings are a bit eccentric) and English style furniture, adding to the atmosphere of the place. Even the wood worm noises adds something special :) There's coffee in the "lounge" and arranging breakfast at the hotel nearby was very easy (they were very friendly). The town and its surroundings are beautiful! 

3.9.2018 - Netradiční, velmi originálně pojaté pohodlné ubytování v centru města, které připomíná doby dávno minulé, ale zároveň poskytuje všechen komfort současnosti - velmi pohodlná křesílka pro příjemné posezení u kávy, velká bytelná postel i krásná koupelna.

13.7.2018 - Ideal place for romantic getaway. Beautifully restored historic building with great touches. Good selection of wines in the cellar. 

25.11.2017 - Host was very clear in his communication regarding check-in procedure and the features of the tower. The accommodation was very unique and unlike any other Air Bnb experience I've had. It was great staying in this cozy tower with so much history. 

21.8.2017 - Our night in tower was amazing! Everyone should try at least one night here. It s very big and is funny to discover it floor to floor.. I recommed it. 

22.4.2017 - The host is caring for his guests. We had a perfect stay in that tower. Many thanks 

31.7.2017 - Super zážitek strávit noc v takové věži :-) Vše proběhlo v pořádku.