REZERVACE & CENY

1 noc

2450 Kč

Cena zahrnuje pronájem celé věže a obsahuje zdarma parkování, wi-fi, kávu a čaj. Víno nabízíme v nákupní ceně 200 Kč za láhev podle Vašeho výběru. Snídaně je možné na zajistit v sousedním Hotelu U krále v ceně 150 Kč za osobu. 

Věž je dostupná od 15:00 v den počátku rezervace do 11:00 v den konce rezervace na základě přiděleného kódu elektronického zámku vstupních dveří, který Vám bude zaslán e-mailem.

Žádosti o rezervace termínů posílejte na e-mailovou adresu "reservations@vezjicin.cz" alespoň 1 týden předem. Rezervace je platná po uhrazení 100% ceny do 48 hodin po potvrzení rezervace na bankovní účet uvedený v potvrzovací zprávě. Spolu s potvrzením rezervace obdržíte další informace potřebné pro Vaši návštěvu.

V případě zrušení rezervace si vyhrazujeme možnost uplatnit následující storno podmínky: 50% ceny, pokud dojde ke zrušení více než 24 hodin před termínem rezervace a 100% ceny, pokud dojde ke zrušení méně než 24 hodin před termínem rezervace.  Požadavky na zrušení rezervace posílejte opět na e-mailovou adresu "reservations@vezjicin.cz".